Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Aksidenti i çuditshëm në Durrës/ Momenti kur makina merr përpara derën e tavolinën e biznesit (VIDEO)

04/03/2021 - 09:01

Ky është momenti i aksidentit të çuditshëm në Durrës, i cili ndodhi paraditen e djeshme në lagjen nr.11 të qytetit bregdetar.

Kamerat e sigurisë kanë kapur çastin kur drejtuesja e mjetit tip "Benz" humb kontrollin dhe për pasojë aksidenton një makinë tjetër e më pas përfundon brenda biznesit.

Fatmirësisht nga ngjarja nuk pati persona të lënduar, pasi siç duke edhe në videon e mëposhtme, në momentin që ndodhi ngjarja brenda rostiçerisë nuk kishte persona.

Aksidenti do të kishte qenë ndoshta fatal për një këmbësore e cila kalon në rrugë vetëm pak seconda para se mjeti "Benz" të përplaset me makinën tjetër.

Pas përplasjes, automjeti përfundon në biznes duke marrë para derën, tavolinën bashkë me karrike. 

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njofton se në 24 orët e fundit, në vendin tonë janë kryer 2886 testime për persona të dysh

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Durrës prej mesditës së sotme.

Ditën e sotme fillon vaksinimin antiCovid për operatoret turistikë në vendin tonë.

Zgjedhjet e 25 Prillit në Shqipëri nuk do t’i zgjidhin problemet që ka vendi.

Këtë të shtunë vendi parashikohet të përfshihet nga një sistem i dendur vranësirash i cili do të gjenerojë reshje.

Covidi i ka marrë jetën ditën e sotme një ish-futbollisti të njohur.

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë kryer 10.134 vaksinime në të gjithë vendin, ndërsa nga nisja e procesit të vaksinimit më 11 janar  n

Kompania EMAAR prezantoi pasditen e sotme projektin për portin turistik të Durrësit, një investimi që kap vlerën 2 miliardë euro.

Nga Durrësi, kryeministri Edi Rama, bashkë me biznesmenin Mohamed Alabbar janë duke prezantuar projektin për portin e ri turistik të qyte