Befason opinionisti nga Durrësi: Paguhem sa dyfishi i rrogës së Ramës!

Postuar: 18/06/2018 - 20:28

   Olti Curri njohet si një prej opinionistëve që i thotë gjërat hapur dhe pa dorashka. 

Jo vetëm mendimet që ka për të tjerët, por edhe kur bëhet fjalë për gjërat e tij personale, ai nuk rezervohet. Ditën e sotme Olti ka bërë një intervistë me ndjekësit në Instastory, ku i ka njoftuar të gjithë që t`i dërgojnë pyetjet me mesazh dhe ai do t`iu përgjigjet. Pyetja e parë që i është drejtuar është: “Sa e ke rrogën?”

Ai është shprehur se është një pyetje e sikletshme, megjithatë nuk ka hezituar t`i përgjigjet. Olti ka treguar se ai paguhet nga reklamat që bën në Instagram dhe Facebook dhe në muaj i shkon sa dyfishi i rrogës zyrtare të kryeministrit të Shqipërisë.

Me një llogari të thjeshtë, paga zyrtare e kryeministrit është 2 milionë e 280 mijë lekë, ndërsa ajo e Oltit i bie të jetë diku te 4 milionë e gjysmë. Jo keq apo jo?!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Sërish dhunë mes çifteve të famshme.

Zbulohen emrat e të zgjedhurve të kryeministrit Edi Rama në media për fluturimin e radhës me kompaninë e fluturimeve "Air Albania".

Belen Roka është bërë objekt i mediave rozë, që lidhen me sportin në Spanjë.

Një baba iranian është akuzuar se ka dërguar vajzën e tij të bëjë testin e virgjërisë pasi zbuloi se ajo kishte një të dashur sekret.

Një pakujdesi e pilotëve ka shkaktuar lëndimin e më shumë se 30 pasagjerëve indianë.

Një grua ishte duke pastruar dhomën e vajzës së saj, kur u tmerrua nga ajo çfarë pa poshtë krevatit.

Një kirurg kalifornian dhe e dashura e tij janë vënë nën akuzë për drogimin dhe sulmin seksual ndaj dy grave, ndërsa autoritetet thonë se

Këngëtari dhe kompozitori i njohur shqiptar Flori Mumajesi, ka treguar për herë të parë publikisht simpatinë e tij për një ndër politikan

   Coca-Cola njihet në të gjithë botën për pijen e famshme me gaz, por shumë shpejt mund të njihet edhe për pijet me kanabis.

   Të përjetësuar në mermer, gangesterët e viteve ’90 nuk e kanë kursyer luksin as në “botën tjetër”…