Nënë e bijë si dy shoqe, Vera Grabocka: Buzëqeshja e saj, lumturia ime

16/08/2018 - 23:10

   Vera Graboca dhe vajza e saj, Linda, kanë një marrëdhënie shumë të veçantë nënë e bijë, aq sa me njëra-tjetrën duken si dy shoqe të ngushta.

Pavarësisht se Linda jeton prej shumë vitesh larg prindërve, për Timon dhe Verën ajo është personi më i rëndësishëm në jetë.

Duket se së fundmi të dy personazhet e dashur të ekranit, janë bashkuar me vajzën e tyre në Amerikë, për të kaluar disa ditë të gjithë si bashku si familje.

Vera nuk është shumë aktive në rrjete sociale, ama nuk kishte se si të mos ndante me të gjithë një fotografi pranë Lindës.

Të dyja shfaqen shumë të lumtura së bashku dhe për Verën buzëqeshja e vajzës është gjithçka për të. “Buzëqeshja e saj, lumturia ime”, – ka shkruar Vera si diçiturë në fotografinë me të bijën.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Volejbollistja shqiptare e talentuar, Erblina Bici, vetëm 2 javë më parë, fitoi Kupën e italisë me skuadrën e saj Igor Volley N

Drini Zeqo është një ndër personazhet më simpatikë dhe më të pëlqyer nga femrat, e ndonëse është komentuar shpesh për lidhje dashurie, at

Luana Vjollca ka uruar në një mënyrë shumë të veçantë 11-vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

Historia që mbylli puntatën e shtatë të programit “Dua të të bëj të lumtur” ishte ajo e dashurisë së Erjonit dhe Emit.

Ju do të keni mundësinë të shijoni një pamje mahnitëse këtë javë, pasi 'super snow moon' e rrallë do shfaqet në qiell gjatë natës.

Eneda Tarifa mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e të cilës janë kthyer në hite dhe i dëgjojnë të gj

Ky është momenti tronditës kur një shtëpi shpërtheu pasi burri që jetonte atje, i vuri flakën teksa brenda saj gjendeshin ai dhe ish-bash

Diego Simeone rinovoi me Atletico Madrid deri në vitin 2022, por ajo që ka zbuluar media spanjolle “AS” është një bombë e vërtetë.Paga e

Meghan Markle do të kthehet në ekranin e madh.

Klaudia Pepa tërheq gjithnjë vëmendjen me postimet në Instagram dhe kështu ndodhi edhe mbrëmjen e djeshme kur për Shën Valentin balerina