Rama e Spiropali, më mirë origjinali apo kopja (VIDEO)

11/02/2019 - 21:10

Një video po qarkullon në rrjetet sociale.

Kryeministri Edi Rama dhe Ministrja për marrëdhëniet me Kuvendin, Elisa Spiropali, duket se kanë të njëjtat gjestikulacionet dhe ky fakt është tashmë kthyer në virale për rrjtetet sociale, duke i quajtur dhe motër e vëlla.

Ndiqni videon për më shumë:

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nipi i ish-diktatorit Enver Hoxha, Ermal Hoxha përvec vajzës Hera është edhe babai  i një djali me emrin Rei.

Riaktivizohen pas vdekjes qelizat e trurit tek derrat.

Deputetja e Durrësit, Edlira Hyseni, ka një lidhje mjaft të ngushtë me djalin e saj Kevin.

Makthi i Lauren Miranda nisi në një ditë të zakonshme në shkollë.

Sa fillon e ngrohet koha vajzat nxitojnë të veshin streçe, por disa prej tyre duhet ta kuptojnë që streçet nuk zëvendësojnë pantallonat o

Një apel urgjent është lëshuar, pasi një i dënuar u lirua gabimisht nga burgu.

Ish-ministri Saimir Tahiri është bërë sot baba për herë të dytë.