Vajza e madhe e Fevziut është bërë një zonjushë tejet elegante (FOTO)

20/11/2018 - 17:29

Gazetari i njohur Blendi Fevziu nuk e ka ekspozuar shumë vajzën e tij të madhe Mishel në rrjete sociale.

Por këtë herë, gjatë qëndrimit të tij në Vatikan për celebrimin e vitit të Skënderbeut ai nuk ka ngurruar të ekspozojë Mishelën, të cilën e shohim mjaft të rritur dhe elegante, e veshur në mënyrë mjaft të përshtatshme për eventin.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Antarktida perëndimore po përballet me shkrirjen e akullnajave për shkak të ngrohjes së ujit të detit.

Meghan Markle dhe princi Harry sot festojnë njëvjetorin e martesës.

Aktori i njohur Arnold Schwarzenegger është sulmuar nga një person, teksa po merrte pjesë në një aktivitet sportiv në nder të tij, në një

Festë e madhe e Bayernit për titullin e fituar në javën e fundit të Bundesligës.

Hëna e plotë e majit njihet zakonisht si hëna e luleve për shkak të të gjitha lulëzimeve këtë muaj.

Arnold Schwarzenegger u sulmua pas krahëve gjatë një eventi në Johannesburg, në Afrikën e Jugut.

“Në pamje të parë Gerta Miftari duket si çdo vajzë tjetër e moshës së saj.

Ndonëse kanë kaluar 30 vjet nga publikimi për herë të parë, superhiti "Like a Prayer" i kënduar nga ylli botëror të popit Madona ngjalli