Haki Çako fut në sherr gazetarët në emision

Postuar: 08/01/2018 - 22:55

   Lirimi i Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë Haki Çako ka sjellë debate të ashpra mes gazetarëve në emisionin ‘Studio e Hapur’ në News 24.

Gazetarja Klodiana Lala ka replikuar ashpër me gazetarin Artan Hoxha dhe gazetaren Anila Basha, ku kjo e fundit pasi nuk ka marrë dot fjalën i është drejtuar Lalës se flet sikur ka ngrënë letra.

“Lere radhën Klodi, secili të thotë mendimin e vet”,ndërhyri Hoxha.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

  Gazetari Basir Çollaku i është rikthyer me një status në Facebook ekstradimit të financierit të Habilajve, Nezar Seitit në Itali.

   Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale znj. Ogerta Manastirliu dhe Zv/Kryeministrja znj.

   Publikohen pamje nga momenti që i parapriu përplasjes me armë mes dy grupeve, përpara një lokali në rrugën “Irfan Tomini”, në zonën e

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri mori pjesë në Forumin e Biznesit Shqipëri-Itali, ku ishin të pranishëm rreth 200

Pamjet që shihni në këto foto që publikon “DurrësLajm”, janë nga fshati Gramëz i Krujës, ku i dha fund jetës 22-vjeçari M. Çypi.

Për rreth një orë ish-ministri i Transportit Haxhinasto ka dëshmuar sot te Prokuroria e Krimeve të Rënda për abuzimet në rrugën Tiranë-El

Është paraqitur sot te Prokuroria e Krimeve të Rënda ish-ministri i Transporteve, Edmond Haxhinasto, për t’u pyetur për procedurat e rrug

Gjykata e Apelit në Durrës ka lënë në fuqi masën "arrest në burg" për ish-kreun e ARRSH, Dashamir Xhika, zv/drejtorin Andi Toma, dhe mbik

Disa shqiptarë të maskuar, të veshur me rrobat e organizatës së ISIS, këndojnë të ngazëllyer për luftën e tyre, të cilën, siç thonë, ja d

Nis seanca gjyqësore ndaj ish-drejtorit të përgjithshëm të rrugëve Dashamir Xhika.