DASHI

Afërdita vazhdon kalimin e saj në shenjë, forcon idealin tuaj të dashurisë dhe ju lejon të rifitoni pak qetësi pas muajsh trazirash. Për sa i përket punës, jeni në pritje të lajmeve. Do jeni pak nervoz sepse ndonjëherë duhet të prisni përgjigje që nuk vijnë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 26 prill 2024), marrëdhëniet e krijuara së fundmi ndikohen nga disa reagime, madje mund të jetë vetëm një moment largësie i shkaktuar më shumë nga faktorë të jashtëm sesa nga motive psikologjike ose emocionale. Lajmet e punës, ndryshimet e nevojshme, mendoni të ndryshoni nëse nuk jeni të kënaqur me atë që keni.

BINJAKËT

Një luftë e vogël mund të shpërthejë në lidhjet e gjata, por për zemrat e vetmuara është gati një kompensim i mirë, në funksion të qershorit. Sa i përket punës, projektet po ecin më mirë.

GAFORRJA

Jeni duke përjetuar një javë që e vë dashurinë tuaj në provë: nëse është e qëndrueshme, e bazuar në themele të rëndësishme, nuk do të ketë asgjë për t’u frikësuar, tensioni i yjeve do të shfaqet vetëm në një sërë problemesh praktike për t’u përballur. Për sa i përket punës, kohët e fundit ju ka ndodhur që të keni debatuar me një person që nuk ju ka treguar shumë besnik.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 26 prill 2024), Afërdita do të jetë në favor edhe për disa ditë, dhe kjo më bën të besoj se të gjithë ata që janë të pavendosur mes dy historive në maj do të bëjnë një zgjedhje përfundimtare. Për sa i përket punës, falë mbështetjes së Venusit tani mund të kërkoni dhe të merrni…

VIRGJËRESHA

Nëse keni përjetuar një problem dashurie, prisni majin që tashmë është pranë nesh, do të jetë muaji i propozimeve, i risive për dikë, i takimeve. Puna? Nuk ka padyshim asnjë krahasim me të kaluarën, duke qenë se Jupiteri ka filluar tashmë një tranzit pozitiv disa kohë më parë.

PESHORJA

Kjo situatë astrologjike sjell agjitacion të çuditshëm, mund të ketë shumë probleme. Është e rëndësishme t’i jepet dimensioni i duhur të gjitha njohurive. Për sa i përket punës, është një kohë e çuditshme, sikur u është dashur të filloj nga e para për arsye të ndryshme.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 26 prill 2024), ata që janë djegur nga një marrëdhënie e vështirë përjetojnë një dorëheqje që duhet fshirë me optimizëm të shëndetshëm. Disa polemika do të jenë të pashmangshme në maj, por do të shqetësohen vetëm për çiftet që kanë disa kohë që po debatojnë. Për sa i përket punës, nga mesi i majit do të duhet të përballeni me një test, një provim.

SHIGJETARI

Afërdita ka një efekt të këndshëm, një marrëdhënie e lindur paralelisht me një tjetër mund të jetë burim frymëzimi. Për sa i përket punës, disa zgjedhje do të duhet të menaxhohen me shumë kujdes.

BRICJAPI

Po përjetoni një periudhë intriguese, fitojnë histori të reja dashurie. Për sa i përket punës, polemikat janë në rend të ditës, por në këtë periudhë do të mund t’i refuzoni. Rritje.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e premte 26 prill 2024), jini të kujdesshëm kur betoheni për dashurinë e përjetshme: Maji do të rikthejë një rishikim total të ndjenjave. Në çdo rast, kjo periudhë nuk ka forcë të prishë një marrëdhënie apo të krijojë vështirësi të pakapërcyeshme. Për sa i përket punës, lodhja është e pashmangshme për shkak të shumë gjërave për të vepruar.

PESHQIT

Ka besim më të madh ndaj dashurisë. Mos hezitoni të dilni përpara nëse një person është i bindur për dashurinë tuaj. Puna? Nëse duhet të korrigjoni ndonjë incident diplomatik, ditët më të mira do të jenë mesi i javës.