Policia e Durrësit: Ndërroi jetë 29-vjeçari që u aksidentua në Fushë-Krujë - Rinas

Postuar: 20/05/2018 - 22:20

Ka ndërruar jetë 29-vjeçari nga Fushë-Kruja që u aksidentua pasditen e sotme teksa po drejtonte një ciklomotor në aksin rrugor Fushë-Krujë - Rinas.

Policia e Durrësit informon zyrtarisht se viktima Elton Barushi ka ndërruar jetë në orën 21:30 në Spitalin Ushtarak Tiranë.

Informacioni paraprak i policisë së Durrësit:

Më datë 20.05.2018, rreth orës 17:15, në aksin rrugor Fushë-Krujë - Rinas, duke drejtuar një ciklomotor ka dalë nga rruga dhe është aksidentuar shtetasi E. B. 29 vjeç, banues në Fushë-Krujë, i cili ka ndërruar jetë në orën 21:30 në Spitalin Ushtarak Tiranë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë dhe ajo e Brendshme kanë përgatitur një udhëzim të përbashkët mbi kufizimet e qarkullimit të

   Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, gjatë takimit të KE-së me Ministrat e Brendshëm të Ballkanit Perëndimor, u shpreh se përgjigja e v

   Ditën e mërkurë, maturantët do të japin provimin e fundit të Maturës Shtetërore, atë me zgjedhje, duke i dhënë fund kështu rrugëtimit

   3 protestuesit e fundit që mbaheshin në burg pas tubimit kundër vendosjes së tarifës së kalimit në rrugën e Kombit janë liruar gjatë d

   Pavarësisht nismës së marrë nga ana e qeverisë për largimin e qeseve plastike nga përdorimi, qytetarët në Durrës vijojnë t’i përdorin

Gjatë mesditës së sotme u raportua rrëmbimi i një gazetareje të Radio Televizionit Shqiptar në Prishtinë.

35 të rinj nga 12 vende të ndryshme europiane në zyrën rajonale të punësimit.

Aksidentet kohët e fundit, ku të plagosur ose viktima kanë qenë këmbësorët ka bërë që policia të marrë një sërë masash, duke gjobitur me

Mbikalimet ofrojnë lehtësi dhe siguri në qarkullimin e këmbësorëve, por ka raste kur ndërtimi i tyre është bërë larg standardeve të duhur

Një shumë financiare prej 100 mijë euro besohet se është paguar për të krijuar audio-përgjimin e rremë mes dëshmitarit X, Albert Veliu dh