Policia arreston qenin pasi sulmoi një dre

Postuar: 17/04/2018 - 11:34

Një imazh qesharak i një qeni të vendosur pas hekurave të një makine policie është bërë viral në internet. Qeni është arrestuar pasi sulmoi një dre.

Pronarja e qenit Emme Thompson postoi në Twitter një fotografi të qenit pasi u kap nga policia. 21-vjeçarja shkruan se dikush ka lajmëruar policinë pasi Finn u largua nga shtëpia dhe sulmoi drerin.

Fotografia u realizua nga babai i saj i cili shkoi për të shpëtuar qenin. Pamja virale është shpërndarë më shumë se 180.000 herë në rrjetet sociale.

Më vonë ajo shkruajti në Twitter se Finn ishte liruar nga policia por familja do të merrte gjobë nëse do ta linte pa zinxhir.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia australiane i dha çmim një qeni, pasi qëndroi gjatë gjithë natës me një vajzë 3 vjeçare ndërkohë që ajo kishte humbur në një zonë

Koha ka filluar të ngrohet, dhe midis rreshjeve kalimtare të shiut, po fillojmë të shikojmë sërish bukurinë e natyrës, shkruan media irla

DJ suedez Avicii humbi jetën të premten në Oman dhe deri tani rapotet kanë hedhur poshtë alternativën e vrasjes.

Dita Botërore e Librit dhe e të Drejtave të Autorit është një mundësi për të nxjerrë në pah fuqinë e librave.

   Ky është momenti kur një turist i “çmendur” vendosi të “nderonte” lordin e drogës, Pablo Eskobar, duke thithur pluhur të bardhë në var

   Vajza e ish-deputetes demokrate ka ngritur temperaturat. 

   Sot në të gjithë botën është kremtuar Dita Ndërkombëtare e Tokës.

   Vajza e ministrit të Jashtëm, Ditmir Bushati, Hera 11-vjeçare, është bashkuar sot me të rinjtë për të pastruar Kepin e Rodonit, në kua

   Kastro Zizo është baba i dy fëmijëve, me mama të ndryshme.

   Pamje dramatike tregojnë momentin kur policia bastisi një hotel në Tajlandë ku po kryhej një orgji e paligjshme, duke kapur meshkuj të