VIDEO/ E zuri 'mallkimi' i shqiptarëve, rrëzohet fituesja e Eurovision 2018

Postuar: 13/05/2018 - 08:51

Edicioni i 63-të i festivalit të këngës “Eurovizion 2018” u fitua nga Izraeli falë votave të publikut.

Mirëpo këngëtarja izraelite është përballur me një incident mjaft të sikletshëm për të.

Pas përformancës si kënga fituese, këngëtarja është rrëzuar nga shkallët duke marrë përpara vetes gjithë stafin i cili e shoqëronte.

“Faleminderit qe i pranoni dallimet mes nesh,” – tha ajo pasi u ngjit në skenë për ta marrë çmimin.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Meksika arriti një fitore madhështore duke mposhtur kampionët e botës në fuqi, Gjermaninë, me rezultatin 1-0 falë golit të Lozanos në min

Gratë që zgjohen herët pasi të rriten, kanë më pak gjasa të zhvillojnë depresionin se sa ato që e duan të qëndrojnë në shtrat thotë një h

Ilir Meta e ktheu një pjesë të Presidencës në një “stadium” të vogël mbrëmjen e së dielës, ku së bashku me dashamirës të futbollit, por e

Disa tifozë nga Meksika, kanë pushtuar rrjetet sociale për shkak të një ideje brilante me shokun e tyre. 

Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në Levekursen të Gjermanisë, ku një shqiptare 58-vjeçare ka lindur një djalë, shkruajnë mediat gjermane.

Vjola është një vajzë e re, e bukur por një aksident që i ka ndodhur në vitin 2010 i ka sjellë disa pasoja që i kanë zgjatur në kohë.

   Një analist special për televizionin “TVT” dhe radion “Brasil Actual” për të komentuar ndeshjet e Brazilit.

   Ky është momenti i pabesueshëm kur një stuhi filmohet papritmas duke “zbrazur” mijëra litra ujë në një liqen.

   Xhon Alite, ish-mafiozi shqiptaro-amerikan ka treguar historinë e jetës së tij në emisionin ‘Zonë e Lirë’ në Klan.

   I njohur si njëri ndër personat e afërt të familjes mafioze Gambino në SHBA, shqiptari John Alite ka folur këtë të premte në lidhje me