Zyrtarin e lartë evropian se mbajnë këmbët në Samitin e NATO-s (VIDEO)

Postuar: 12/07/2018 - 21:26

   Samiti i këtij viti i NATO-s ishte një sfidë jo e lehtë për vendet anëtarë, në këtë kohë të trazuar për aleancën ushtarake.

Një sfidë aspak të lehtë ishte edhe për Jean-Claud Junckerin, por për mbajtjen e ekuilibrit në hyrje të Samitit.

Presidenti i Komisionit Europian u fiksua disa herë nga kamerat teksa kishte vështirësi në qëndrim. Diçka të tillë e e vuri re edhe Presidenti francez Emmanuel Macron, i cili iu afrua për ta mbajtur.

Zyra e KE nuk e komentoi ngjarjen, por mediat ndërkombëtare hedhin dyshime se Juncker ishte i pirë.

Edhe më herët presidenti i KE-së është përfolur disa herë për pëlqimin për alkoolin, veçanërisht nga mediat britanike që nuk janë kursyer ta quajnë një të alkoolizuar.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   U përfol në media se çifti i njohur Ledion Liço dhe Sara Hoxha do të realizojnë në muajin gusht cremoninë e tyre martesore.

   Një futbollist i njohur i Premier League, ka paguar “qimet e kokës” tek një gangster evropian që t’i shpëtonte thyerjes së këmbëve, pa

Kayleigh Danielle nga Stanley mbeti shtatzënë në moshën 13-vjeçare dhe të gjithë i thanë se nuk do përfundonte studimet pasi duhet të kuj

Emelia Holden është kamarierja 21-vjeçare në Vinnie Van Go-Go's në Savannah, Gjeorgji, e cila ka rrahur klientin pasi ky i fundit e preku

Një modele është kritikuar nga fansat e saj që nuk është mirë nga trutë e kokës.

Në fillimet e saj Çiljeta nuk e ka nisur karrierën si këngëtare, por si aktore.

   Rekord i ri në sistemin tonë diellor.

   Gjatë botërorit 2018 ish banorja e Big Brother, Rike Roçi, ka qenë pjesë e paneleve në emisionin sportiv në Top Channel.