Një 37-vjeçar është dhunuar nga tre persona. Kjo ngjarje ndodhi ditën e djeshme rreth orës 21:30, në rrugën “Kastriotët” në Tiranë.

A. B., 33 vjeç, A. M., 40 vjeç, dhe F. S., 34 vjeç janë konfliktuar dhe kanë goditur me automjet shtetasin H. H., 37 vjeç.

Për pasojë 37-vjeçari ka pësuar dëmtime, por ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia e kryeqytetit informon se ‘specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 3 kanë referuar materialet në Prokurori dhe po punojnë për kapjen e shtetasve A. B., 33 vjeç, A. M., 40 vjeç, dhe F. S., 34 vjeç, pasi ditën e djeshme rreth orës 21:30, në rrugën “Kastriotët”, janë konfliktuar dhe kanë goditur me automjet shtetasin H. H., 37 vjeç. Si pasojë 37-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën’.