TIRANE-Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar mëngjesin e 2013 në kryeqytet.

Sic bën me dije policia e Tiranës, aksidenti ka ndodhur në rrugën e Elbasanit rreth orës 06:00, ku një automjet ka përplasur një motor dhe si pasojë ka gjetur vdekjen drejtuesi i motorit, identiteti i të cilit nuk dihet ende.

Ndërkaq uniformat blu kanë bërë të mundur ndalimin e drejtuesit të automjetit, ndërsa po heton për zbardhjen e plotë të aksidentit dhe shkaqeve të tij.