Një aksident i katërfishtë ka ndodhur në aksin Tiranë-Durrës këtë të shtunë.

Aksidenti mes katër makinave ka krijuar radhë të gjata trafiku.

Nuk dihet ende shkaku dhe nëse ka të lënduar nga përplasja e katër makinave.