Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në bypassin e Fierit.

Mësohet se një automjet tip “Mercedes Benz” dhe një “Reno” janë përplasur me njëra-tjetrën duke sjellë edhe të lënduar.

Dy persona janë transportuar në spital pas goditjes së fortë.