Kryeprokurorja Arta Marku zbarkon në Prokurorinë e Durrësit (VIDEO)

Postuar: 08/02/2018 - 12:15

Kryeprokurorja e Përgjithshme Arta Marku ka mbërritur mesditën e kësaj të enjteje në Prokurorinë e Durrësit.

Siç shihet edhe nga pamjet e para që përcjell  “DurrësLajm”, Marku u prit nga prokurorët e Durrësit.

Takimi po mbahet pa praninë e medieve, ndërsa “DurrësLajm” mëson se temë e takimit mes kryeprokurores së përkohshme dhte organit të akuzës së Durrësit është analiza e punës së tyre.

Teksa zonja Marku ka zbritur nga makina për t’u futur në Prokurorinë e Durrësit një e moshuar i ka bërë një thirrje.

Po torturohem nga kjo prokurori. Hiqi të gjithë qysh tek polici, qysh tek roja. Arta të marrsha të ligat nona, të keqen nona. Dhe atë që ke vënë…”, bërtet e moshuara jashtë prokurorisë.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prokuroria e Tiranës ka nisur zyrtarisht hetimet për menaxherët shqiptarë të kompanisë “Gulf”, duke shpallur në kërkim policor menaxherin

Duket se nuk ka lajme të mira nga moti për ditën e nesërme.

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës kanë arrestuar në flagrancë një shtetas që vidhte kabinat e kompanive telefonik

Kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako, ka publikuar në faqen e tij në “Facebook” lajmin e çmimit ndërkombëtar që fitoi projekti i “Sfink

KLSH kallëzon në prokurori ish-drejtorin, 2 përgjegjës sektori legalizimi, 3 ish-përgjegjës sektori legalizimi dhe 2 specialistë të drejt

Një drejtues mjeti që lëvizte me shpejtësi gati 100 km/h në Rrugën e Kavajës në kryeqytet mbrëmjen e djeshme, është ndaluar nga policia.

Vijon dominimi i kthjellime në Veri dhe zonat Qendrore, por vranësira kalimtare do të ketë ekstremi Jugor i vendit.

   Departamenti i Shtetit thotë se problemet më të konsiderueshme të të drejtave të njeriut në vitin 2017 në Shqipëri, ishin “kufizimet n

   Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është i ftuar sonte në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, të gazetarit Arian Çanit.

   I ftuar mbrëmjen e sotme në “Zonë e Llirë”, Arjan Çani i ka treguar ish-ministrit i brëndshëm një video të vitit 2012 kur kishte “para