Kryeprokurorja Arta Marku zbarkon në Prokurorinë e Durrësit (VIDEO)

Postuar: 08/02/2018 - 12:15

Kryeprokurorja e Përgjithshme Arta Marku ka mbërritur mesditën e kësaj të enjteje në Prokurorinë e Durrësit.

Siç shihet edhe nga pamjet e para që përcjell  “DurrësLajm”, Marku u prit nga prokurorët e Durrësit.

Takimi po mbahet pa praninë e medieve, ndërsa “DurrësLajm” mëson se temë e takimit mes kryeprokurores së përkohshme dhte organit të akuzës së Durrësit është analiza e punës së tyre.

Teksa zonja Marku ka zbritur nga makina për t’u futur në Prokurorinë e Durrësit një e moshuar i ka bërë një thirrje.

Po torturohem nga kjo prokurori. Hiqi të gjithë qysh tek polici, qysh tek roja. Arta të marrsha të ligat nona, të keqen nona. Dhe atë që ke vënë…”, bërtet e moshuara jashtë prokurorisë.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Pëllumb Nako është ekspert i çështjeve të sigurisë dhe, kur e pyet mbi gjendjen e rendit në vend, preferon t’u referohet shifrave.

   Plazhi i Durrësit konkurron me plazhet e tjera të vendit me çmimet e ulëta që u ofrohen sipas kategorive të gjithë pushuesve.

   Sqarimi i policisë shqiptare mbi çështjen e ndalimit nga policia greke në bazë të kërkesës së autoriteteve italiane të biznesmenit Edm

   Stina e verës shoqërohet me viroza, por gjendja ndërlikohet pasi njerëzit për shkak të pushimeve verore, zhvendosen nga vendet e banim

   Dy tërmete kanë goditur sot Shqipërinë, në jug dhe juglindje të vendit. Nga të dhënat ka rezultuar se lëkundjet kanë qenë me magnitudë

   Drejtori i Departamentit për Sigurinë Gjovalin Loka i shoqëruar nga Drejtoresha për Kufirin dhe Migracionin Durrës ka inspektuar plazh

Prokurori në prokurorinë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Shkodër, Vatë Staka, ka mundur të kalojë Vetingun me një nivel minimal sa i p

Emigracioni ilegal dhe azil-kërkimi në Gjermani për motive ekonomike tanimë duken një kapitull i mbyllur për qytetarët e Shqipërisë.

Gjatë aksionit që AKU po ushtron në zonat bregdetare, trupa inspektuese DRAKU, Vlorë ka evidentuar 2 subjekte në Llogara, me aktivitet “R

Paraditja vijon me kthjellime e vranësira kalimtare në zonat Perëndimore por vranësira të shpeshta do ketë ekstremi Verior dhe gjithë zon