‘Pse s’më hape rrugën’/ Sherr me shkopa e grushte në Durrës (VIDEO)

19/08/2018 - 11:15

Sherr masiv mes disa personave në qytetin e Durrësit.

Pamjet që janë publikuar në rrjetet sociale tregojnë disa persona të përfshirë në sherr, që thuhet se ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës.

Harta Digitale e Aksidenteve Rrugore ka publikuar videon dhe thotë se personat janë konfliktuar pasi një prej tyre nuk ka hapur rrugën për makinën.

Pasi debatojnë, personat nisin sherrin me grushte, ku nuk kanë munguar as shkopinjtë.

“Ja si “sqarohen” shqiptarët me njëri tjetrin edhe kur janë me pushime në Durrës. Arsyeja:-Pse nuk më hap rrugën me makinë…! ”, shkruhet bashkangjitur videos.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dekani i Fakulteti Juridik, Artan Hoxha, gjatë një takimi me studentët, iu ka bërë thirrje që të ndërpresin protestën, pasi kanë marrë pe

Vijon bojkotimi i mësimit dhe ngujimi në kampusin universitar edhe gjatë ditës së sotme nga studentët e UAMD-së.

Shumë prej tyre studentëve protestues shprehen të vendosur për të vijuar kauzën duke theksuar se nuk do të tërhiqen deri në përmbushjen e

Autoriteti Rrugor Shqiptar jep një panoramë të situatës së akseve rrugore në vend për këtë të mërkurë.

Orët e para të ditës do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira kalimtare në të gjithë vendin.

Baftjar Rusi, një nga avokatët e Klement Balilit i ftuar në emsionin “Dritare me Rudinën” në News24 ka komentuar nëse klienti i tij ka vi

Zbulohen pamjet që tregojnë momentin e dorëzimit të Klement Balilit te drejtori i Policisë së Shtetit Ardit Veliu.

Pyetjes nëse mund të kishte patur një shkëmbim me armë zjarri mes Balilit e policisë së shtetit i është përgjigjur këtë të martë nipi i t

Një nga avokatët e Klement Balilit, Baftjar Rusi megjithëse diskret ka dhënë disa detaje të reja nga dorëzimi i klientit të tij në polici

Zëri i Amerikës i është përgjigjur deklaratave të sotme të ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj.