Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa e cila prej vitesh jeton dhe punon në shtetin fqinj, Itali, mesa duket nuk është në një gjendje të mirë shëndetësore.

Ditën e sotme balerina ka përfunduar në spital dhe dhe lajmin e ka konfirmuar vetë ajo, e cila ka postuar një foto në ‘InstaStory’.

Në foton e shpërndarë Klaudia shihet nga spitali ku tregon barkun e saj i cili është i mbushur me pulla të kuqe.

Ndërsa krahas saj ka shkruar: “Sot në mëngjes një vizitë në spital”.