Një 44-vjeçar është plagosur ditën e sotme në kryeqytet pasi një betoniere e ka aksidentuar në afërsi të kopështit Zoologjik.

Raportohet se si pasojë G. K., 44 vjeç, është dëmtuar dhe ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Sakaq, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprakMë datë 11.03.2024, në afërsi të kopshtit Zoologjik, shtetasi A. H., duke drejtuar mjetin (betoniere), ka aksidentuar shtetasin G. K., 44 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.