Britney Spears ka postuar në Instagram një sërë fotosh mjaft provokuese nga pushimet e saj të fundit.

Në njërën nga fotot, këngëtarja e famshme shihet krejtësisht e zhveshur në plazh, ku pjesët intime i ka mbuluar me një emoji lulesh. Ajo tregon për ndjekësit e saj se “pjesa e preferuar e saj është të qenit lakuriq në ujë”.

Në një tjetër foto, Spears pozon topless, ku shihet me kurrizin e kthyer dhe ekspozon të pasmet.