Këngëtari i njohur latin, Enrique Iglesias do të mbaj mbrëmjen e sotme koncertin e tij të parë në Shqipëri, në sheshin “Skënderbej”.

Së fudnmi në rrjet po qarkullojnë pamjet të Enriques, i cili tashmë ka mbërritur në kryeqytet.

Enrique ka publikuar gjithashtu pamje të sheshit ku do të mbahet dhe koncerti, teksa shkruan:

“Tirana, shihemi sonte”