Një 47-vjeçar është gjetur pa shenja jete ditën e sotme në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Perash” të Shkodrës, teksa kanë qenë vetë familjarët që e kanë gjetur të vdekur shtetasin A. M..

Paraprakisht, në trupin e 47-vjeçarit nuk janë konstatuar shenja dhune, dhe dyshohet se humbja e jetës është prej shkaqeve natyrale.

Grupi hetimor vijon punën për të dokumentuar ligjërisht shkakun e vdekjes.