Mbrëmjen e sotme në bulevardin 18-Shtatori në Gjirokastër ka ndodhur një aksident.

Shoferi ka humbur kontrollin e makinës dhe ka përfunduar në bordurën ndarëse të rrugës.

Deri tani nuk raportohet për të lënduar.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.