Është gjetur në afërsi të kepit të Gjuzës, një kufomë e dekompozuar mashkulli e mbytur në det.

Burime bëjnë me dije se trupi i mbytur është gjetur nga peshkatarët e Vlorës dhe është duke u transportuar për në Tri Port dhe më pas drejt morgut të Vlorës.

Ende nuk është identifikuar viktima, pas ekspertizës pritet të jepet më shumë informacion.