Rikthehet Luar! Pas hitit “Gjithmonë” vjen me një tjetër surprizë

29/09/2017 - 16:36

Luar Arani është bërë e njohur me bashkëpunimin e saj me Flori Mumajesin disa vite më parë te singëlli, “Gjithmonë” por tani vjen me një tjetër surprise…

Më pas erdhi dhe me disa prodhime të tjera muzikore po aq të suksesshme si: ‘Vetëm’ , ‘Udhëtim’ dhe ‘Remember’. Luar ka qenë vetëm 16-vjeçe kur solli hitin “Përgjithmonë” dhe suksesi i këtij singëlli arriti deri në Turqi dhe madje është bërë dhe remiks. Por emisioni “Fun Day” në INTv ka kontaktuar me këngëtaren dhe ajo tregon se pas hitit “Gjithmonë”  vjen me një tjetër surprizë.

Së shpejti publikohet kënga më e re bashkë me videoklip nga këngëtarja e shumë pëlqyer dhe e dashur për publikun, Luar. Ajo do të vijë solo ne këtë këngë, por gjithashtu bashkëpunimet nuk do të mungojnë. Ajo tregon se i ka munguar vërtet publiku dhe se së shpejti do të jetë shumë pranë tyre me projektet e saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e djeshme, aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, festoi 21-vjetorin e tij të lindjes e sigurisht që nuk mungonin urimet e shumta

Robert Berisha sot cilësohet si një nga meshkujt më tërheqës të showbiz-it shqiptar dhe ka arritur të fitojë zemrat e të gjithëve.

Pasditen e sotme, violinisti shqiptar me famë botërore Olen Çesari ishte i ftuar në emisionin “Ftesë në Pesë” prej ku foli për fëmijërinë

Këngëtarja shqiptare nuk do të jetë më shtetase shqiptare.

Lidhja e përfolur në media mes moderatores së njohur Arbana Osmani dhe regjisorit të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishajt

Meghan Markle mund të ketë lindur. Është ky dyshimi i mediave britanike dhe që ka filluar të shpërndahet nga të gjithë mediat botërore.

Armina Mevlani është mjaft aktive në ‘Instagram’ dhe herë pas here publikon momente nga përditshmëria.

Moderatorja, Rudina Magjistari rrallë flet për vajzën e saj, por këtë herë ndodhi dhe në emisionin që ajo drejton ku e ftuar ishte Egla H

Në një intervistë për revistën "Class", këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Miriam Cani ka treguar pse nuk ka marrë pjes

Nëse çështja me Interin duket se mori një zgjidhje të përkohshme, Mauro Icardi tashmë po përballet me një tjetër betejë, këtë herë brenda