Roberti tregon të vërtetën rreth ndarjes me Norën

17/05/2019 - 18:29

Nora dhe Roberti vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të komentuara në showbiz-in shqiptar.

Aludimet për ndarjen e tyre janë të shpeshta. I ftuar në emisionin e mëngjesit në T7, Roberti ka sqaruar këtë çështje.

Këngëtari ka mohuar ndarjen duke thënë se të gjitha lajmet që shkruhen për ta, bëhen vetëm për klikime dhe se në këtë mes nuk ka asgjë të vërtetë.

῝Po çka edhe nëse qëndron, është bre krejt normale edhe me u nda, ama nuk ka asgjë të vërtetë. Ata që shkruajnë ishalla veç ua shohin hajrin pareve që i fitojnë prej atyre klikimeve”,- u shpreh Roberti.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Menaxheri i disa artistëve të famshëm përfshirë reperit shqiptar Azet, i cili është shumë i njohur në Gjermani, ka humbur jetën.

Dua Lipa raportohet se e kalon gjithë kohën me vëllanë e Bella dhe Gigi Hadid, Anwar.

Është kthyer në trend tashmë, të cilit nuk i kanë rezistuar shumë personazhe të njohura, rimodelimi i buzëqeshjes.

Moderatorja e "Dite e Re" në "Ora News" është aksidentuar dje (e shtunë, 22 qershor 2019) rreth orës 12 të mesditës, në autostradën Tiran

Mbrojtësi shkodran i Kombëtares Shqiptare Elseid Hysaj i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme, në një dasmë spektakolare të zhvillua

Kristiano Ronaldo kur është me pushime nuk është një klient i zakonshëm.

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe futbollisti Alban Hoxha po përjetojnë një romancë prej më shumë se tri vitesh.

Këngëtari i muzikës rock, Renis Gjoka është bërë baba për herë të parë.

Reperi S4MM ka publikuar këngën e katërt të albumit muzikor, titulluar “E preferume”.

Pasi u lajmerua se Meghan Markle dhe Prince Harry do të ndaheshin nga bamirësitë që bënin së bashku me Prince Ëilliam dhe Kate Middleton,