Sinan Hoxha duet me bashkëshorten e tij?

12/02/2019 - 18:48

Pak ditë më parë përmes një postimi në rrjete sociale, Sinan Hoxha, paralajmëroi publikimin e një kënge të re. Kënga do të mbajë titullin ‘Luje luje’ dhe do të jetë premierë nesër në orën 17:00.

Pas publikimit të fotografisë të gjithë fansat e këngëtarit u bënë kuriozë të zbulojnë diçka më tepër nga projekti i ri, por duket se Sinani ka rezervuar një surprizë shumë të veçantë për ta. ‘RevistaWho.Com’ ka siguruar një fotografi nga klipi i këngëtarit dhe përkrah tij shihet edhe bashkëshortja, Andrra Destani.

Kjo mund të jetë një shenjë për një duet mes çiftit të njohur dhe nëse ndodh kështu do të jetë një zbulim, sepse askush nuk e ka ditur më parë se Andrra është e talentuar në muzikë.

Megjithatë ende nuk është e qartë se për çfarë bëhet fjalë, sepse ndoshta ajo mund të shfaqet thjesht si modele në klipin e bashkëshortit të saj. Tashmë Sinani sapo na i shtoi kuriozitetin të gjithëve, por na mbetet të presim edhe një ditë deri në publikimin e videoklipit të këngës. /revistawho.com

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari Flori Mumajesi është shfaqur për herë të parë në publik pas lajmeve për gjendjen e tij të rrënuar ekonomike.

Pas 6 vitesh lidhje çifti i njohur i showbiz, aktorët Katie Holmes dhe Jamie Foxx nuk janë më bashkë.

Në muajin maj të këtij viti, aktorja e njohur Almeda Abazi u bë nënë për herë të parë.

Fundjavën që lamë pas, këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me partneren e tij, Rominën.

Katie Holmes dhe Jamie Foxx i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre 6-vjeçare.

Në mediat e huaja u diskutua pak kohë më parë se  personazhi televiziv Kylie Jenner dhe partneri i saj reperi Travis Scott do të lidheshi

Aktori i famshëm, Dwayne Johnson ka kurorëzuar dashurinë me partneren e tij prej shumë vitesh, Lauren Hashian. 

Këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë, fundjavën që sapo kaloi në një dasmë që zgjati disa ditë.

Këngëtarja Ronela Hajati gjatë një interviste virtuale me ndjekësit në rrjete sociale ka zbuluar disa të dhëna për jetën e saj.