Një argjendari është grabitur ditën e sotme në Kamëz.

Deri më tani e nde nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Sakaq, raportohet se policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e dinamikës.