Dashi

Ju do të ndjeni nevojën për të sqaruar zemrën tuaj. Dyshimet dhe paqartësitë ju shkaktojnë lëkundje të humorit, por mos bëni fajtor ata që janë pranë jush. Beqarët do të ndjejnë një tërheqje të fortë për diçka të ndaluar! Jini më reflektues në çështjet e punës dhe meditoni për atë që duhet të bëni. Mos nxitoni për të marrë ndonjë vendim.

Demi

Përkundër disa keqkuptimeve të vogla me të dashurin/ën tuaj, ju do të motivoheni nga qëllime të mira dhe së shpejti do të bëni paqe. Qielli juaj astral është veçanërisht pozitiv! Nëse jeni vetëm sot do të jeni të lumtur dhe euforik, do të merrni lajme të mira. Sot ju do të jeni shumë të kënaqur me punën tuaj, karriera vazhdon sipas pritshmërive. Shfrytëzoni mundësitë.

Binjakët

Ju do të animoheni nga një frymë e fortë e pasionit që do t’i japë një kuptim tjetër marrëdhënies tuaj. Do të jeni euforik dhe do të bëni maksimumin për ta bërë gjysmën tuaj të lumtur! Zemrat e vetmuara do të përjetojnë një kthim të papritur që mund të komplikojë gjërat. Një lajm i sapo mbërritur do t’ju kënaqë shumë, por do të duhet të kapërceni disa pengesa për të arritur qëllimet tuaja.

Gaforrja

Dialogu në çift që ka pasur probleme komunikimi po bëhet më i fortë. Është një kohë e mirë t’i besoni sekretet tuaja më të thella partnerit/es tuaj! Beqarët do t’i japin rëndësi pasionit. Kjo është koha e duhur për të marrë atë që dëshironi në jetën profesionale. Nëse keni një sfidë në progres, ju mund ta fitoni atë.

Luani

Dita është e favorshme për të rikuperuar një marrëdhënie në krizë, për më tepër ajo që ndodh është gjithashtu faji juaj. Është koha për të hedhur themelet për të ardhmen me të dashurin/ën. Beqarët do të kuptojnë se një mik ndoshta mund të bëhet diçka më shumë! Jini të kujdesshëm me shpenzimet.

Virgjëresha

Një Hënë e favorshme është vendosur në rrugën tuaj dhe ju ndihmon për të organizuar më mirë ndonjë situatë sentimentale që po përjetoni. Ju do të veproni me zemër. Planetët lehtësojnë çdo lëvizje të zemrave të vetmuara, njohjet e reja do t’ju tërheqin drejt dashurisë. Puna paraqitet e vështirë për të konsoliduar pozicionin. Mërkuri mbron nismat tuaja.

Peshorja

Sot do të jetë një ditë e bukur, dashuria po lulëzon dhe gjithçka do të shfaqet në një dritë tjetër. Ditë si këto ju japin një pagesë të jashtëzakonshme! Beqarët mund të jetojnë aventurat që prej kohësh kanë pritur, dikush rrezikon të bjerë edhe në dashuri. Vendosni më shumë vullnet dhe angazhim në profesionin tuaj, kjo do t’ju ndihmojë të jeni të dashur nga eprorët tuaj.

Akrepi

Yjet janë në anën tuaj në të gjitha fushat dhe dashuria ju jep emocione të mrekullueshme. Ju do të jeni shumë të kënaqur të tregoni disponueshmërinë tuaj për njeriun e zemrës. Beqarët do të jenë në disponim për njohje dhe do të jenë shumë komunikues me arritjet e reja. Planetët mbrojnë biznesin dhe negociatat, të gjitha nismat tuaja do të jenë të suksesshme.

Shigjetari

Dialogu në marrëdhënien në çift po përmirësohet çdo ditë e më shumë dhe do të ndiheni shumë afër me partnerin/en. Ju keni përjetuar momente të vështira në mendimin e humbjes së të dashurit/ës, por gjithçka i përket të shkuarës. Beqarët do të jenë në gjendje për të takuar njerëz shumë interesantë. Ju jeni shumë të sigurt për veten dhe kjo ju bën të dukeni mendjemëdhenj në punë. Hëna ju shpëton nga çdo vështirësi.

Bricjapi

Keqkuptimet dhe shqetësimet do të ndryshojnë marrëdhëniet midis çifteve, por nuk keni pse shqetësoheni, është vetëm një stuhi kalimtare. Sqaroni gjithçka dhe gjithmonë jini të ndershëm. Për beqarët sot mund të fillojnë histori të reja, më mirë të mos e detyrojnë kohën. Rezistojini provokimeve të një kolegu, është vetëm ziliqar. Vepro me diplomaci dhe buzëqesh.

Ujori

Lajme të mira në frontin e dashurisë, pjesëmarrja dhe pasioni shkojnë dorë për dore. Marrëveshja me partnerin/en shkon mrekullisht dhe ju do të jeni të habitur dhe të kënaqur me atë se si po shkojnë gjërat. Beqarët mund të kënaqin hobet e tyre të preferuara dhe të gëzojnë një pushim relaksues. Vazhdoni projektet e filluara me qetësi në punë, mund t’ju japin kënaqësi të mëdha.

Peshqit

Humori juaj i keq dhe trishtimi bllokojnë disi zemrën tuaj. Mos u demoralizoni, nëse keni nevojë të sqaroni diçka sot, do të keni mundësi për ta bërë këtë. Ata që janë vetëm do të ndjejnë nevojën për të tërhequr vëmendjen e një personi që pëlqejnë. Mbani nën kontroll të gjitha mundësitë që kalojnë para jush në punë, do t’ju duhet të gjeni ato që janë më të përshtatshme për ju.