DASHI

Dashuria paraqitet mjaft mirë: çiftet janë të qëndrueshme falë Venusit, në një aspekt shumë të favorshëm. Mund të ketë disa shqetësime në punë, por ka ende rritje të ngadaltë. Mos u shqetësoni.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 5 mars 2024), në dashuri janë Merkuri, Venusi dhe Marsi kundër, prandaj mund të rikthehen shumë pavendosmëri. Kaloni kohë me ata që doni. Për sa i përket punës, mos e kompromentoni atë duke menduar se gjërat nuk do të ndryshojnë.

BINJAKËT

Hëna së shpejti do të jetë në shenjë. Në dashuri është e rëndësishme, që vështirësitë familjare t’i përballoni lehtë. Për sa i përket punës, jeni disi konfuz. Nuk dëshironi të ndryshoni dhe nuk duhet të ndryshoni nëse nuk ka siguri për përmirësim.

GAFORRJA

Duhet të jeni më pozitivë. Mërkuri rikthehet i favorshëm më 10 mars. Sa i përket punës, do të keni njohuri të mira në fundjavë. Ju pëlqen të fitoni, por keni nevojë për stimulim.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 5 mars 2024), pasioni nuk do të jetë në kulmin e tij gjatë kësaj të marte në fillim të marsit. Për sa i përket punës, qielli na kërkon të jemi të durueshëm, të vëmendshëm ndaj të lindurve në shenjat e Akrepit dhe Ujorit.

VIRGJËRESHA

Periudhë e favorshme në dashuri, prandaj merreni në maksimum. Për sa i përket punës, pak stres po vjen, por këto ditë do t’ju lejojnë të zhvilloni strategji të mira për të ardhmen.

PESHORJA

Lajme të rëndësishme ju presin në dashuri, madje deri të enjten. Të mërkurën dhe të enjten Hëna do jetë e favorshme. Për sa i përket punës, jeni të sigurt; duhet të shpresoni për diçka pozitive. Do të shihni që shumë gjëra do të përmirësohen.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 5 mars 2024), është një moment i rëndësishëm në dashuri: megjithëse ndjen dashuri për dikë, shpesh ka edhe debate. Për sa i përket punës, ju dëshironi diçka të re, duke mos bërë gjërat e zakonshme.

SHIGJETARI

Ditët qendrore të javës do të jenë të rëndësishme në dashuri: sqarohuni përpara se ta përkeqësoni situatën. Kujdes në punë, duket se është e vështirë të rikuperoni diçka. Një projekt nuk shkon ashtu siç dëshironi. Mendoni se si dhe nëse të ecni përpara. Përveshni mëngët nëse gjërat nuk shkojnë sipas planit.

BRICJAPI

Është koha e duhur për të bërë plane në dashuri, lajme pozitive po vijnë. E njëjta gjë vlen edhe për punën, shfrytëzoni sa më shumë periudhën për të rikuperuar energjinë dhe terrenin e humbur. Do të shihni që do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses. Mos u zemëroni nëse gjërat nuk shkojnë sipas planit.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 5 mars 2024), një situatë e çuditshme në dashuri; më mirë pasdite se sa në mëngjes. Sa i përket punës, nëse nuk funksionon ose është shumë e mërzitshme, mund të ndryshoni. Guxim!

PESHQIT

Duhet të shfrytëzoni sa më shumë këtë ditë në dashuri dhe të mos e shtyni më zgjidhjen e problemeve. Situata pozitive midis të shtunës 12 dhe të dielës 13 mars. Për sa i përket punës, ka probleme me pronat dhe shitjet.