Dashi: Sipas horoskopit të Paolo Fox, nesër mund të dëshironi të largoni një person që ju ka zhgënjyer në fillim të shkurtit. Nëse nuk e bëni, kjo do të jetë sepse jeni të bindur se mund ta rikuperoni marrëdhënien. Ditët në vijim do të jenë plot stimuj, mundësi, por dhe përgjegjësi të reja.

Demi: Nesër yjet mund t’ju japin një mundësi të artë për të ndryshuar gjërat, si në planin personal ashtu edhe në atë të punës. Gjithçka që bëni këto ditë mund t’ju çlirojë nga problemet e kahershme dhe t’ju japë pak më shumë qetësi, kështu që iniciativat e reja janë të mirëseardhura.

Binjakët: Yjet gradualisht kanë filluar t’ju kujtojnë. Së pari Mërkuri, tani Dielli dhe Hëna. Do të shihni që shumë shpejt do të jeni në gjendje të ktheheni në krye dhe të merrni një kënaqësi të madhe në punën tuaj. Dashuria, përkundrazi, rrethanat ende ju detyrojnë të jeni të kujdesshëm.

Gaforrja: Nuk ia vlen të vazhdosh të mbash kokën pas. Është koha për të menduar për të ardhmen me bindje dhe entuziazëm. Sfera e dashurisë mund të ringjallet. Këto yje ju shtyjnë të keni eksperienca të reja, të sfidoni lehtë veten edhe në punë.

Luani: Nesër mund të ndjeni një luftë të brendshme të shkaktuar nga situata e marrëdhënies suaj. Diçka nuk shkon, ka probleme për të përballuar, situata ende të paqarta. Fillimi i marsit vuri në provë shumë çifte. Më të lidhurit mbijetuan të padëmtuar.

Virgjëresha: Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, nesër mund të ndiheni të pavendosur në lidhje me punën tuaj të ardhshme. Saturni tek Peshqit ju imponon disa zgjedhje radikale: për një shenjë si e juaja, një krijesë e zhytur në rutinë, nuk është gjithmonë e lehtë të ndryshosh kurs sa hap e mbyll sytë. Do të duhet të hiqni dorë nga e vjetra për t’i lënë vend të resë.

Peshorja: Nesër mund të hasni në ngjarje të tjera të vogla të papritura, disa mosmarrëveshje, si në punë ashtu edhe në jetën private. Do të varet nga fakti që për disa javë keni nxjerrë në pah një personazh që njerëzit e afërt nuk e njihnin. Peshorja e nënshtruar e së kaluarës tani është vetëm një kujtim i paqartë.

Akrepi: Nesër puna dhe aspekti ekonomik do të vazhdojnë t’ju shkaktojnë shqetësime, disa dhimbje koke, për shkak të pozicionimit përballë Jupiterit. Sikur të mos mjaftonte kjo, edhe Marsi do të jetë në disonancë që do të shkaktojë probleme në familje, debat mes prindërve dhe fëmijëve.

Shigjetari: Nëse kohët e fundit keni pasur një problem fizik, por edhe nëse ka pasur tensione të reja në familje, duhet të punoni për të rifituar pak qetësi. Afërdita në katror nuk ndihmon. Pas pak ditësh do të bashkohet edhe Marsi: nëse nuk kujdeseni për veten, rrezikoni të përjetoni një rënie fizike.

Bricjapi: Sipas horoskopit të Paolo Fox nesër do të keni ende energji të mira që mund t’i përdorni për të arritur objektiva të rëndësishme. Edhe ata që kanë përjetuar një zhgënjim së fundmi do të kenë mundësi të rikuperohen. Lajme interesante në horizont, si në dashuri ashtu edhe në profesion.

Ujori: Nesër do të nisë një periudhë me vlerë për ndjenjat. Këto janë ditë të rëndësishme për të rindezur një marrëdhënie, për të përjetuar ndjesi dashurie që nuk i keni ndjerë prej kohësh. Ju duhet t’i përdorni këto ditë për të bërë plane të reja për gjysmën e dytë të 2024.

Peshqit: Nesër do të jeni ende protagonisti i padiskutueshëm i këtij horoskopi. Me kalimin e ditëve do të fitoni gjithnjë e më shumë forcë dhe energji. Mundohuni t’i përdorni për të punuar në projekte të reja, për të ndërmarrë nisma të reja, të guximshme ose për t’u përfshirë në dashuri.