Ish-modelja e revistës “Playboy”, Zoe Gregory pretendon se dikur ishte lidhur me Justin Timberlake ndërsa këngëtari i “SexyBack” ishte në lidhje me Cameron Diaz në fillimet e hershme.

Bomba bionde, tani 49 vjeç, i tha “Daily Mail” të dielën se ajo u takua me Timberlake, tani 43 vjeç, në një festë në rezidencën e Playboy dhe ajo ishte e para që bëri një lëvizje ndaj tij.

Gregory pretendoi se këngëtari i “Rock Your Body” fillimisht refuzoi, duke deklaruar se ai ishte në lidhje me Diaz-in, por kur ajo e joshi më tej duke thënë se ylli i “Charlie’s Angels” nuk ishte “tani me të”, ai dyshohet se u dorëzua.

Ai nuk donte të dukej i çuditshëm,” i tha ajo gazetës. “Ne të dy u futëm në shpellë, dhe të dy hoqëm çantat tona deri te pantallonat e shkurtra të tij dhe përfunduam duke fjetur me njëri-tjetrin”, tha ajo.

49-vjeçarja sqaroi se ajo dhe Timberlake “nuk kishin bërë seks”, por ata dyshohet se u përkëdhelën dhe kaluan mirë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.