Moderatorja e njohur Arbana Osmani, ka reaguar 3 ditë pasi përfundoi në spital, për shkak të disa problemeve shëndetësore që pati djali i saj, Dielli.

Ajo ka bërë një postim në rrjetin social “Instagram”, ku falenderon të gjithë për mbështetjen për situatën e vështirë që kaloi.

Më tej, Arbana tregon se tashmë janë larguar nga spitali dhe ndodhen të sigurt në shtëpi.

“Jemi të sigurt dhe jemi në shtëpi. Faleminderit për të gjitha fjalët dhe lutjet tuaja të mira. Ju dua të gjithë”, shkruan Arbana ku shihet teksa përqafon me djalin e saj.