Na ndajnë vetëm pak ditë nga fillimi i edicionit të tretë të “Big Brother VIP”, një edicion që vjen me ndryshime të mëdha dhe shumë surpriza që priten të zbulohen mbrëmjen e të shtunës. Ndërsa sa u përket banorëve, kuriozitetin po e shuajmë që tani duke sjellë listën përfundimtare me emrat e famshëm që do shohim në shtëpinë e Big Brother.

Romeo Veshaj
Julian Deda
Egla Ceno
Drini Zeqo
Meriton Mjekiqi
Vesa Smolica
Lediona Xheladina
Ervin Gonxhi
Sara Gjordeni
Roza Lati
Rike Roci
Gabriel Mezini
Gaz Ujkashi
Alfio Rrotani
Elvis Myrtaj
Heidi Baci
Klodian Duro
Bardhi
Dea Vieri
Fatjon Kuqari
Albi Nako
Arta Kabashi
Meri Shehu