Një 29-vjeçare banuese në Gramsh,  është dërguar  në spital nga familjarët e saj për ndihmë mjekësore.

Dyshohet se e reja ka konsumuar mbidozë të ilaçeve që përdorte dhe po merr trajtim mjekësor.

“Pasditen e djeshme, në spitalin e Gramshit, është dërguar nga familjarët për ndihmë mjekësore, shtetasja E. K., 29 vjeçe, banuese në Gramsh, e cila dyshohet se ka konsumuar mbidozë të ilaçeve që përdorte. 29-vjeçarja është në kujdesin e mjekëve” njofton policia.