31-vjeçari shqiptar ndërron jetë në Itali, u përplas me motor nga një vajzë

22/05/2020 - 12:58

Një shqiptar 31-vjeçar ka humbur jetën pasditen e së enjtes në komunën e Piemontes në Itali.

Viktima është identifikuar si shtetasi K.Terniqi.

Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 19:00, në një rrugë që lidh Tortona me Pontecurone.

I riu shqiptar jetonte në Rho, Lombardi dhe lëvizte me motor kur u përplas me një makinë.

Dy mjetet udhëtonin në të njëjtin kah të rrugës, kur automjeti që drejtohej nga një vajzë 24-vjeçare u kthye djathtas dhe motori përfundoi poshtë, ndërkohë që po tentonte të parakalonte.

31-vjeçari ndërroi jetë në vendin e ngjarjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një person, i ri në moshë i veshur me bluzë sportive ngjyrë gri dhe mban një maskë të zezë.

Një vajzë e re 23-vjeçare ka humbur jetën në një aksident tragjik të ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Vlorë-Fier, pranë vendit të

Ervin Nelaj, kreu i Kadastrës së Beratit, është arrestuar me kërkesë të Prokurorisë së Posaçme, pasi akuzohet për korrupsion.

Një gjykatë në Gjermani dënoi me 7 vjet burg një person për anëtarësim në grupin militant të Shtetit Islamik .

Policia greke ka arrestuar një person në lidhje me vrasjen e shqiptarit Mario Metaj mbrëmjen e djeshme në vendin e njohur si kryqëzimi i

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri mesditën e sotme në Vlorë.

Goditet në Durrës një tjetër rast i shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla.

Policia ka proceduar penalisht për shkak të moshës 3 persona.

Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin "Klienti", i cili ka çuar në prangosjen e dy personave, posedues dhe shpërndarës të lëndës na

Mediat greke raportojnë se ka ndërruar jetë 27-vjeçari shqiptar, Mario Mataj, i cili u plagos pasditen e djeshme me armë zjarri në Patra.