Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 5 makina

15/07/2018 - 20:53

   Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje të diele në autostradën Tiranë-Durrës.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën që të çon për në plazhin e Gjirit të Lalzit.

Në incident janë përfshirë 5 automjete dhe sipas raportimeve të deritanishme ka disa persona të plagosur.

Në vendngjarje ka mbërritur një ambulancë për të marrë të plagosurit. Ende nuk dihet shkaku sesi ka ndodhur aksidenti.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dy ditë më parë, në orët e pasdites ka ndodhur një tjetër ngjarje kriminale në Shkodër.

Policia italiane ka arrestuar 4 shtetas shqiptarë me akuzën e trafikut të drogës.

Një 27-vjeçar ka përfunduar në arrest pasi është kapur me kokainë në automjetin e tij.

Është dënuar me 25 vite burg shqiptari i cili cilësohet si bossi i kokainës në Angli.

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga menxaherin e firmës dhe një nga teknikët, pas ngjarjes së rëndë që ndodhi në Fabrikën e Çimentos në

Goditet një rast i trafikimit të minave me telekomandë, ndërsa është arrestuar një 28-vjeçar.

Familjarët e 39-vjeçarit që i vuri flakën vetes në makinë kanë treguar se janë të shokuar nga ngjarja.

Një 27-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka qëlluar me armë në dasmën ku ishte i ftuar, ndërkohë që është proceduar në gjendje të l

Në vijim të zbatimit të Forcës së Ligjit në territor, Seksioni për hetimin e krimit ekonomik në Drejtorinë Vendore të Policisë Lezhë dhe

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth mesnatës në lagjen nr 1, pranë kampit të punëtorëve, në Korçë.