Automjeti përfundon në kanal, një i vdekur dhe dy të plagosur

15/06/2019 - 08:50

Një automjet ka dalë nga rruga mbrëmjen e djeshme në Shkodër, çka ka shkaktuar si pasojë një aksident me vdekjen e një personi. Gjithashtu dy persona të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Mësohet se viktima është Ndue Gjokaj, i cili ishte pasagjer në automjetin me të cilin udhëtonin dhe dy persona të tjerë.

Aksidenti ka ndodhur si pasojë e humbjes së kontrollit nga ana e shoferit, duke bërë që automjeti të përfundonte në kanal. Policia po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të tij..

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një 19 vjeçar nga Elbasani humbi jetën mëngjesin e sotëm në Kremona pasi u përplas nga një furgon, ndërsa po shkonte me motorrin e tij në

Në muajin korrik 20-vjeçarja shqiptare Sabrina Lekaj u gjet e vrarë në Adelaide të Australisë dhe i dyshuar për këtë krim ishte babai i s

Një i ri shqiptar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm si pasojë e një aksidenti në Itali.

Edhe pse ka kaluar 24 orë nga gjetja e një trupi të dekompozuar në detin Adriatik nga një peshkarexhë që lundronte në ujërat e Durrësit,

Policia e Tiranës ka finalizuar operacioni policor antikanabis të koduar "Fag" duke goditur një rast të tentativës për kultivim të bimëve

Policia Rrugore e Durrësit vijon zbatimin e planit të masave për përballimin e fluksit gjatë sezonit turistik veror dhe rritjen e paramet

Policia ka arrestuar një 25-vjeçar në Elbasan pasi qarkullonte me armë zjarri.

Një 53-vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në afërsi të lumit Devoll në Gramsh. 

Ditën e djeshme rreth mesditës në  Gjermani, është raportuar për një vrasje të dyfishtë.

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në Itali dhe protagoniste e saj ka qenë një grua shqiptare. Mediet fqinje raportojnë se një 60-vje