Burri në Durrës helmohet me fotoksinë, vdes në spital

20/09/2018 - 16:30

Për arsye që ende nuk bëhen me dije, një 60-vjeçar në Durrës i ka dhënë fund jetës një ditë më parë.

Nga burimet zyrtare, mësohet se shtetasi V.H., është helmuar me fotoksinë në banesën e tij në lagjen nr.13 të Durrësit.

Pavarësisht ndihmës së dhënë nga bluzat e bardha, 60-vjeçari nuk ka mundur të mbijetonte dhe ka humbur jetën në spital, Tiranë.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, për vlerësim.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia italiane ka arrestuar brenda një muaj dy herë një shqiptar në Bastia Umbra, i akuzuar për shitje të lëndëve narkotike.

Policia e Shkodrës në bashkëpunim me forcat “Shqiponja” kanë finalizuar operacionin policor të koduar “Kir”, gjatë të cilit janë sekuestr

Forcat e policisë së komisariatit numër 6 në kryeqytet kanë bërë shoqërime të banorëve të "Unazës së Madhe" pas bllokimit të rrugës dhe d

Policia njofton se mesditën e sotme punonjësit e OST pranë fshatit Krastë, Thumanë kanë konstatuar se njëra këmbë e shtyllës së tensionit

Gjykata e Apelit ka pranuar sot kërkesën e Izet Haxhisë, ish-truprojes së ish-kryeministrit Sali Berisha i akuzuar për vrasjen e Azem Haj

Operacionin ndaj 12 shtetasve të arrestuar në kuadër të operacionit “Maranaj”, të akuzuar për dhenie parash me fajde, avokati i njërit ng

Dy makina tip “Skoda” dhe “Ford” janë përplasur me njëra-tjetrën e si pasojë dy drejtuesit e tyre kanë mbetur të plagosur.

Ish-punonjësi i Policisë së Vlorës, Renaldo Avdulaj, është ndaluar nga policia, pasi ishte shpallur në kërkim prej 1 tetorit të vitit 201

Një 27-vjeçar është plagosur këtë të diel në qytetin e Korçës.

Policia ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorin e plagosjes me armë zjarri të 29-vjeçarit Enea Keqa tek ish -stadiumi "Dinamo" më