Drejtuesi i motorit aksidentohet rëndë

18/10/2018 - 18:41

Një aksident me një person të plagosur rëndë ka ndodhur në Pukë këtë pasdite.

Sipas të dhënave paraprake, Çlirim Bukuroshi, duke lëvizur me motor ka humbur kontrollin dhe është rrëzuar nga mjeti duke pësuar dëmtime serioze.

Mesohet se i dëmtuari po transportohet drejt Tiranës për mjekim të specializuar për shkak të gjendjes së rëndë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Interpol Tirana ka ekstraduar dy persona nga Greqia, të cilët janë dënuar në Shqipëri nga gjykata. E.Sh.

Shtatë emigrantë janë kapur nga policia në Kapshticë, pasi po tentonin që të futeshin ilegalisht nga Greqia në Shqipëri.

Policia e Himarës u vjen në ndihmë dy turistëve të huaj, Sem Besem 25 vjeç dhe Valeria Luk 27 vjeçe të cilët kishin humbur në një zonë të

Ditën e sotme janë identifikuar dy persona që dyshohen si autorë të grabitjes së bujshme në Rinas, ndërsa është bërë publik identiteti i

50-vjeçari Bernard Uka i cili u vetëplagos rreth orës 11:55 paraditen e sotme në Tiranë, ka ndërruar jetë në spital për shkak të plagëve

Një person është vetëplagosur sot në banesën e tij përballë godinës së Kuvendit të Republikës së  Shqipërisë. 

Dy turistët belgë, të cilët humbën gjurmët prej mbrëmjes së djeshme në zonën malore Çikë-Iljaz, janë lokalizuar në malin pranë fshatit Dh

Një person ka rënë nga lartësia dhe ka humbur jetën gjatë rrugës për në spital.

Një tjetër objekt pune ka qenë në shënjestrën e eksplozivit në Fushë-Krujë.

Një person ka mbetur i plagosur në një aksident rrugor në Shkodër.