EMRI/ Aksidenti tragjik, vdes i riu shqiptar në Itali (VIDEO)

11/07/2018 - 18:58

   Një i ri shqiptar ka humbur jetën në spital në Itali, disa ditë pas një aksidenti me makinë.

Siç raportojnë këtë të mërkurë mediat italiane, viktima është Besar Mislyni 24 vjeç, me banim në Santa Croce, i cili ka humbur jetën disa ditë më parë.

Më 4 korrik, makina Ford Fiesta me të cilën lëvizte doli nga rruga dhe u përplas dhunshëm me një pemë në Montefalcone.

Pas incidentit, i riu u transportua në spital me helikopter, por nuk arriti të mbijetojë.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kanë dalë të tjera detaje detaje rreth furgonit të kapur një natë më parë në doganën e Qafë Thanës, në të cilin ndodhej një sasi e madhe

Dy shqiptarë që trafikonin emigrantë me gomone nga Franca në Angli përmes kanalit të La Manshit janë dënuar sot me nga 8 vite burg në Ang

Pasditen e sotme, një 62-vjeçar ka rënë nga lartësia e një vinçi teksa punonte dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia italiane ka ekzekutuar disa urdhër-arreste për disa persona të përfshirë në trafikun ë lëndëve narkotike të llojit heroinë dhe ko

Digjet automjeti i një vajze në Durrës.

Prokuroria për Krimet e Rënda ka kërkuar 12 vjet heqje lirie këtë të mërkurë për Saimir Çullhajn.

Një furgon u bllokua këtë të mërkurë në Qafë-Thanë, pas dyshimeve se brenda tij fshihej lëndë narkotike.

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga aksidenti dramatik që i mori jetën një 15-vjeçari me origjinë shqiptare dhe dy shokëve të tij po të

Të burgosurit shqiptarë dhe ata rumunë janë përfshirë në një sherr të dhunshëm në burgun e Sollicciano të Firences në Itali.

Policia italiane dje goditi një grup trafikantësh pas një operacioni të zhvilluar në Venecia, i cili përfundoi me arrestimin e 20 persona