Gruaja e re në Durrës rrihet nga burri, por edhe nga… vëllai

20/10/2018 - 19:58

Nuk ka mjaftuar dhunimi nga bashkëshorti, por dajakut i është ‘bashkuar’ edhe vëllai i një 29-vjeçareje nga Durrësi.

Shtetasja A.N. 29 vjeçe, i është drejtuar komisariatit të policisë për të denoncuar dhunën fizike e psikologjike të ushtruar nga dy prej njerëzve të saj më të afërm.

Policia njofton se ka nisur procedurat për pajisjen e kësaj shtetaseje me urdhër mbrojtjeje nga bashkëshorti A.N. 33 vjeç dhe vëllai i gruas së re.

Në të njëjtën kohë, policia ka nisur procedimin penal ndaj bashkëshortit të 29-vjeçares nën akuzën për ushtrim dhune fizike e psikologjike ndaj bashkëshortes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një furgon u bllokua këtë të mërkurë në Qafë-Thanë, pas dyshimeve se brenda tij fshihej lëndë narkotike.

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga aksidenti dramatik që i mori jetën një 15-vjeçari me origjinë shqiptare dhe dy shokëve të tij po të

Të burgosurit shqiptarë dhe ata rumunë janë përfshirë në një sherr të dhunshëm në burgun e Sollicciano të Firences në Itali.

Policia italiane dje goditi një grup trafikantësh pas një operacioni të zhvilluar në Venecia, i cili përfundoi me arrestimin e 20 persona

Mbante armë zjarri pa leje dhe municione në banesë, arrestohet në flagrancë nga Policia. 

Emisioni "Pa Gjurmë" në Report Tv ka siguruar foto dhe video ekskluzive të një personi që sipas një dëshmitareje, është Renato Hamza, kën

Specialistët për Hetimin e Krimeve kapën dhe ndaluan dy persona të shpallur në kërkim.

Një automjet i parkuar u përfshi nga flakët në Elbasan.

Në kuadër të një operacioni antidrogë në provincat e Frosinone, policia italiane ka arrestuar 8 persona, mes të cilëve edhe dy shqiptarë.