Lodra seksi në vend të manekinëve, klubi i futbollit turpërohet me eksperimentin gjatë ndeshjes

18/05/2020 - 16:34

Përpjekja e drejtuesve të klubit koreanojugor të Seulit për të vendosur manekinë në stadium gjatë një ndeshjeje kampionati ka dështuar në mënyrë spektakolare.

Teksa në Korenë e Jugut kanë rinisur aktivitetet sportive, tifozët spikatën diçka të pazakontë te manekinët të seksit femër në stadium gjatë ndeshejs Seul-Guangzhu, të cilët kishin përmasa të gjoksit 4 herë më të mëdha se manekinët normalë.

Kjo la të kuptohej se drejtuesit e klubit të Seulit kishin vendosur në stola lodra seksi.Pas konstatimeve të tifozëve në rrjetet sociale, klubi ka kërkuar falje publike.

“Dëshironim të sillnim pak humor te tifozët duke tentuar të jepnim mesazhin se mund ta tejkalojmë këtë periudhë të vështirë të pandemisë së koronavirusit. Konfirmuam se manekinët nuk kishin lidhje me lodrat seksuale”, shkruhej në faqen e klubit koreanojugor.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari Aleksandër Gjoka duket se është mjaft i revoltuar me kryeministrin Edi Rama sa i përket masave anti-koronavirus.

Tenori i famshëm italian Andrea Bocelli tregoi se në muajin mars ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit, por që atëherë është shëruar pl

Kompania amerikane e bioteknologjisë, Novavax, filloi testimin në njeri të vaksinës kundër koronavirusit dhe tha se në korrik pret rezult

Programi më i ri që ka startuar në “Top Channel” çdo të premte “Aventurierët” vjen në formën e një reality show por që në episodin e plot

Studime të ndryshme tregojnë se çokollata e zezë ndihmon në përmirësimin e cilësisë së flokëve dhe parandalon rënien e tyre.

Reperi britanik, Swarmz, arriti që të shpëtonte pa lëndime nga aksidenti që pati me “Ferrari”-n 250 mijë paund (280.000 euro), pasi u për

Më 26 janar legjenda e basketbollit Kobe Bryant ndërroi jetë në një aksident tragjik së bashku me vajzën e tij dhe 6 persona të tjerë.

Një efektiv policia është ndjerë keq dhe ka pësuar një gjendje të fikëti, teksa ishte në krye të detyrës.

Prej disa kohesh, perflitet se Harry dhe Meghan Markle janë në krizë dhe mund të ndahen.Shkak i kesaj jane spekulimet se Meghan detyroi H

Të rinj e të moshuar kanë harruar kohën e pandëmisë dhe kanë shkuar të shijojnë rrezet e dielit në bregdetin e Golemit.