102-vjeçarja vret fqinjën 92-vjeçare

24/05/2019 - 12:16

Skenë tmerri në një azil pleqsh, ku një grua e moshuar 92-vjeçare është vrarë nga fqinja e saj 102-vjeçare, që jetonte te dhoma ngjitur.

Ngjarja ndodhi në Shezi-Syr-Marnë, në veri të Francës. Prokuroria thotë se 102-vjeçarja e ka pranuar krimin, ndërkohë që është shtruar në psikiatri.

Viktima u gjet e vdekur me goditje të forta në kokë. Mjekët kanë nisur të bëjnë analizat psikiatrike, pasi dyshohet se gruaja ka kaluar në sëmundje mendore.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një tërmet me magnitudë 5.8 ballë me epiqendër në Detin Adriatik tronditi ditën e sotme Shqipërinë.

Zbulohet bamirësja e cila i jepte Kristiano Ronaldos hamburger falas në vitet kur ky i fundit ishte i varfër dhe praktikisht bashkime dis

Pas "Bon Bon", rruga e suksesit të Era Istrefit nuk është ndalur kurrë.

Kënga shqiptare “Të ka lali shpirt” ra nga froni, pasi nuk është më e klikuara në kanalin e “YouTube”.

Të gjithë përballemi me situata stresuese që na zemërojnë duke filluar nga trafiku e deri te kolegët e punës që s’i durojmë dot.

Arkeologët zakonisht ju duhet shumë kohë që të mendohen në lidhje me atë që kanë gjetur.

Klani i Kardashian-ve dhe Jenner-ve është gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Pasi të lani dhëmbët, të vishni pizhamat dhe të niseni për në shtrat, mos harroni të bëni dhe një gjë të fundit: të mbyllni derën.