2 muaj pas lindjes, Sidrit Bejleri prezanton vajzën

12/08/2019 - 21:04

Këngëtari i njohur Sidrit Bejleri rreth 2 muaj më parë u bë baba për herë të katërt. Lajmin e dha vetë këngëtari i njohur me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Ndërsa ditën e djeshme me rastin e festës së Kurban Bajramit, Sidriti na ka treguar prezantuar vogëlushen e tij. Këngëtari i njohur publikoi një foto të familjes në këtë ditë feste dhe në sy bie vogëlushja e e veshur me një fustan rozë.

Vajza quhet Ejna dhe qëndron në krahët e mamit. Në foto janë edhe dy fëmijët e tjerë Amad 9 vjeç dhe Emel 6 vjeçe. “Gëzuar Kurban Bajramin dhe Zoti ju begatoftë!”,- shkruan Sidriti në këtë ditë të veçantë dhe shumë të rëndësishme për të.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Modelja Xhesika Berberi ishte e ftuar në emisionin "Shiko Kush LUAN" në Top Channel mbrëmjen e të shtunës.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar një hajdut fatkeq, i cili me motor ndalon pranë një banesë për të vjedhur një pako të lënë para derës.

Akademia e bukurisë “Nina Lyxury” në Durrës është solidarizuar më situatën e rëndë në të cilën ndodhet vendi prej të martës së 26 nëntori

Kur vjen fundi i vitit shumë persona shpresojnë që viti pasardhës të jetë më i suksesshëm dhe i mbarë. Çelësi i suksesit për të pasur një

Syzet e kitaristit të grupit të famshëm 'The Beatles’ janë shitur ditën e djeshme në një ankand në Londër më shifër të çmendur.

Edhe pse muaji dhjetor është i mbushur me festa gazmore, jo të gjithë mund të jenë të lumtur. Fundja, dimri është stinë e ashpër.

Duket sikur ka dalë nga një film i James Bond, por koncepti mund edhe të tregojë se e ardhmja e superjahteve është edhe nënujore.

Për disa, 2019-a ka fluturuar, për të tjerë duket sikur s'do të marrë fund kurrë.

Mijëra krijesa të çuditshme kanë pushtuar një plazh në Kaliforni. Krijesat pulsuese janë krimba në formë dhjami, ose “Urechis caupo”.

Përpara atmosferës së festave të Nëntorit, kur shumica e njerëzve bëjnë plane se ku do t`i kalojnë ato, sidomos kur dy ditët e festave i