Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

6 muaj pas fëmijës së gjashtë, çifti i famshëm bëhet sërish prindër

03/03/2021 - 19:56

Pas vetëm 6 muaj nga lindja e fëmijës së pestë, Alec dhe Hilaria Baldwin janë bërë sërish prindër. Njoftimi i papritur i fëmijës së tyre të gjashtë (dhe i shtati për aktorin) ka ardhur nëpërmjet rrjeteve sociale. Gruaja ka ndarë në rrjetin social Instagram një foto të bërë nga bashkëshorti, që ajo shfaqet e rrethuar nga fëmijët e saj, përfshirë dhe të sapolindurin që është një vajzë.

Vetëm pak momente më parë Hilaria në Instagramin e saj ka hedhur një foto të vogëlushes ku bashkangjitur saj shkruan Lucia dhe një koment të ëmbël.

Sipër fotos, Hilaria ka shkruar vetëm numrin 7 dhe një zemër. Përsa i takon numrin ajo i është referuar fëmijëve që Alec Baldwin ka, përfshirë edhe Ireland, që aktori e ka me ish bashkëshorten Kim Basinger.

Alec dhe Ilaria Baldëin, që kanë 26 vjet diference mes tyre, janë fejuar në prill të 2012 dhe janë martuar disa muaj më vojë. Pas dy aborteve të dhimbshme, në shtator të 2020 edhe në jete Eduardo “Edu” Pao Lucas. E paevitueshme pyetjet për ardhjen në jetë të bebes, vetëm 6 muaj nga bebja tjetër. Mes hipotezave që qarkullojnë në rrjet bëhet fjalë për mundësinë që çifti i është drejtuar një nënë surrogate ose e ka adoptuar beben. Për momentin Alec dhe Hilaria nuk kanë dhënë ende asnjë deklaratë.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Del në shitje shtëpia më e shtrenjtë në botë, e cila në treg kap shifrën e 500 milionë dollarëve sipas Daily Star.

Ditën e sotme, Princi Philip do të përcillet për në banesën e fundit. Ceremonia mortore, e cila do të bëhet në orën 15:00, me kohën lokal

E para lindi gjuha e më pas shkrimi, megjithatë kjo nuk do të thotë se duhet e mund të flasim për gjithçka.

Këngëtari me famë botërore, Justin Bieber, ka dhënë së fundmi një intervistë për revistën e njohur GQ.

Një 31-vjeçar nga qyteti i Breshias ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet se kishte dhunuar të dashurën e tij për shkaqe xhelozie,

I ndjeri Princi Philip raportohet se ka pasur një marrëdhënie të shkëlqyer me Lady Dianën. Mediat e huaja kanë publikuar edhe letrat mes

Ish-Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle Obama do t’i bashkohet së shpejti Hollit Kombëtar të Famës të Grave, insti

Këto tri shenja karakterizohen nga një kuriozitet intelektual, por edhe zgjuarsi e madhe.

Anëtarët e Familjes Mbretërore treguan disa fotografi të papublikuara më parë të Dukës së Edinburgut, pas vdekjes së tij në moshën 99-vje

Felix Lalo është një nga të rinjtë më të famshëm në TikTok tani për tani.