Astrologia paralajmëron: Nëse jeni kjo shenjë horoskopi kini kujdes, ç’do ndodhë

Postuar: 13/09/2017 - 18:16

Astrologia e mirënjohur Meri Shehu këtë herë nuk vjen me lajme të mira për njërën prej shenjave të horoskopit.

Për shkak të ndikimit të Marsit, shenjën me më pak fat dhe që duhet të ketë më shumë kujdes, Meri ka vënë Peshqit.

“Me Marsin në Virgjëreshë deri më 22 tetor në lidhje të vështira mund të tregoni padurimin, agresivitetin, tërbimin dhe aksidentet”, shkruan Meri.

“Do ishte e rëndësishme të ndërprisnim rutinën e përditshme për t’u shplodhur shpirtërisht dhe fizikisht”, këshillon astrologia.

“Në datën 16 shtator Marsi do jetë afër me Mërkurin në Virgjëreshë. Ide të fuqishme, debate të forta. Kujdes nga kundërshtimet dhe aksidentet e vogla”.

Astrologia shkruan se Peshqit do të jenë nën ndikimin e Marsit kundërshtues dhe do kenë shumë tension.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Shpesh herë në mediat shqiptare ka pasur konfrontime mes personazheve publikë.

Ditën e martë Meksika u godit nga një tërmet i fuqishëm.

   *Ekstrovertët e varfër shpenzojnë proporcionalisht më shumë në blerjen e statusit

Themelet për kullën më të lartë në Tiranë “DownTown Albania” me një lartësi prej 138 m, dhe me 35 kate do të hapen në fillim të muajit te

   Prej një jave në familjen e biznesmenit të suksesshëm shqiptar Shefqet Kastrati, ka nisur festa.

   Një sërë teorish po qarkullojnë së fundmi në rrjetet sociale apo edhe nëpër media në lidhje me fundit e botës.

   Që duhet pasur kujdes rreth mesazheve dhe publikimeve që bëjmë në rrjetet sociale, këtë e tregon më së miri edhe rasti i “Miss Turkey

   Pothuajse kush e pa, u u magjeps nga pamja e saj e jashtme që nuk përkon aspak me moshën e saj.

   Dituria nënkupton gjëra të ndryshme për njerëz të ndryshëm.

   Santi Diving është firma, e cila është e fokusuar në botën nënujore me pajisjet e veta. Kompania organizon Santi Diving Aword 2017, ku