Astrologia paralajmëron: Nëse jeni kjo shenjë horoskopi kini kujdes, ç’do ndodhë

Postuar: 13/09/2017 - 18:16

Astrologia e mirënjohur Meri Shehu këtë herë nuk vjen me lajme të mira për njërën prej shenjave të horoskopit.

Për shkak të ndikimit të Marsit, shenjën me më pak fat dhe që duhet të ketë më shumë kujdes, Meri ka vënë Peshqit.

“Me Marsin në Virgjëreshë deri më 22 tetor në lidhje të vështira mund të tregoni padurimin, agresivitetin, tërbimin dhe aksidentet”, shkruan Meri.

“Do ishte e rëndësishme të ndërprisnim rutinën e përditshme për t’u shplodhur shpirtërisht dhe fizikisht”, këshillon astrologia.

“Në datën 16 shtator Marsi do jetë afër me Mërkurin në Virgjëreshë. Ide të fuqishme, debate të forta. Kujdes nga kundërshtimet dhe aksidentet e vogla”.

Astrologia shkruan se Peshqit do të jenë nën ndikimin e Marsit kundërshtues dhe do kenë shumë tension.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Ky është momenti tronditës kur një vajzë hyri pa ftuar në dasmën e të dashurit të saj me një grua tjetër, duke ecur drejt altarit.

   Brejtësit e tërbuar kanë bastisur bankomatin e një banke në Indi, duke ngrënë mijëra dollarë kartëmonedha.

   Një incident gjatë lojës se kriketit, ka zbuluar sëmundjen e kancerit.

  Janë bërë shpesh virale në rrjetet sociale videot e prezantueseve të motit nëpër botë të cilat shfaqen super seksi.

   Aktorja e njohur Rudina Dembacaj ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të ëmbël nga pushimet e saj.

   Ish-presidenti i Brazilit, Luis Inacio Lula da Silva, që më 7 prill është çuar pas hekurave të burgut, me një dënim 12 vjet në Coritib

   Gjithnjë e më shumë meshkuj vendosin që pas martesës të mos mbajnë unazë dhe ndër ta janë edhe meshkujt më të fuqishëm të botës

   Kapelja që mbante Napoleon Bonaparti në betejën e Vaterlosë është shitur për 400 mijë dollarë në një ankand në Lyon të Francës.

Situatat e vështira gjatë transmetimeve live janë të pashmangshme por ajo që i ka ndodhur një gazetarje mund të ketë qenë tepër shokuese

Një bionde e bukur, e cila në mediat ruse u përshkrua si tifozja më seksi e Botërorit, është identifikuar si një yll i filmave porno.