Bën ndryshimin në pamje, Elvis Pupa publikon foton me pamjen e re

16/04/2019 - 17:44

Aktori i humorit, Elvis Pupa mesa duket ka qenë duke ‘punuar’ për një pamje më të mirë, dhe ka menduar të bëjë mbjellje të flokëve. Ai ka ndarë foto të ndryshimit në rrjete sociale vetëm 4 muaj pas transplantit, dhe duket tërësisht ndryshe.

“Ju përshëndes me flokët e reja. Kaq leshra s’kam pasur kurrë në jetë. Edhe kur isha fëmijë, më mbaronte balli 6 minuta pasi kaloja vetullat.”- shkruan aktori në Instagram.

Por, ajo që na tërhoqi vëmendjen ishte komenti i bashkëshortes së tij, Belina Pupa.

“Bobo…ishim rehat. Duhen dy pasqyra në shtëpi tani.”- shton bashkëshortja e tij në koment.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Jemi mësuar ta shohim të kuruar në daljet e saj por kur miliarderja më e re në botë doli pa make-up dhe pa asnjë filter, njerëzimi u shok

Gjatë procedurave të divorcit, gjykata argjentinase vendosi t’i jepte rëndësi punës më të papaguar; punëve të shtëpisë!

Sozia e Lionel Messit rikthehet dhe një herë në qendër të vëmendjes, këtë herë jo për ngjashmërinë e tij shumë të madhe me sulmuesin argj

Një çift ka festuar dy gjërat më të bukura që i ndodhën në jetën brenda vetëm 30 sekondash.

Sipas një studimi të World Anti-Doping Agency, spinaqi përmban një substancë që përshpejton rritjen e forcës në trajnim.

Piktura “Giuditta e Oloferne”, e mjeshtrit të madh italian Caravaggio, që pritej të dilte në ankand të enjten në Tuluzë, iu dha me një ma

Një pasagjer i MH17 “parashikoi” fundin tragjik të avionit të Malaysia Airlines në një postim në Facebook, pak përpara se hipte në të.

Sonda Curiosity ka zbuluar një sasi të madhe metani në mars, gaz ky që në Tokë prodhohet zakonisht nga organizmat e gjallë.

Pasi u larguan nga pallati Kensington sepse u tha se kishte një përçarje me William dhe Kate, Princi Harry dhe Meghan kanë shpenzuar 2.4