Bie nga froni “Të ka lali shpirt”, kënga shqiptare që ka më shumë klikime në “YouTube”

20/09/2019 - 11:53

Kënga shqiptare “Të ka lali shpirt” ra nga froni, pasi nuk është më e klikuara në kanalin e “YouTube”.

Kjo këngë u publikua gjashtë vite më parë, në 2013-n, dhe është konsideruar hit. Ndërkohë në “Youtube” ka kaluar shifrën e 500 milionë klikimeve.

Por së fundmi një tjetër këngë në shqip e ka marrë këtë fron. Tashmë hiti i Silva Gunbardhit ka kaluar në vend të dytë, pasi i pari është ai i Era Istrefit, “Bon bon”.

Tashmë videoklipi i kësaj kënge ka arritur gati 700 milionë klikime në “Youtube” duke rrëmbyer kështu vendin e parë në listën e këngëve shqip më të klikuara.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatorja dhe aktorja shqiptare, Almeda Abazi ka përjetuar disa ditë aspak të mira. Dy muaj më parë, djali i saj Efehan duhet t'i nënsh

Për 20 vite me radhë, qëndroi në shtëpi pasi nuk kishte nevojë të punonte.

Gjëja e parë që bëjmë kur zgjohemi është të gjejmë kuptimin e ëndrrave që kemi parë një natë më parë.

Vazhdon në distancë sfida mbretërore mes William me Kate dhe Harry me Meghan.

Miranda Kerr është një nga modelet më të famshme që të gjithë admirojnë lëkurën e saj të pastër dhe me shkëlqim.

Shumica e prindërve e vendosin gabim fëmijën e tyre në sedijen e sigurisë në makinë, duke i ekspozuar ndaj me një rreziku të lartë, pasi 

Një studim ka zbuluar se çfarë duan dhe pëlqejnë vërtet burrat te një grua.

Kujdeset për pamjen e saj fizike

Ai është i madh sa një traktor, 27 vjeç dhe peshon 453 kilogram. Është dy metra i gjatë dhe çdo mëngjes ha 38 kokra vezë.

Të qenit single ka avantazhet e veta. Nuk është vetëm një mendim, por një pohim shkencor.

Deri tani kemi qenë në sezonin e Bricjapit dhe ka qenë një periudhë e gjatë.