Cristiano Ronaldo blen dy shishe verë 31 mijë euro

14/11/2018 - 18:39

Ronaldo nuk do të jetë në ndeshjen e kombëtares së tij ditën e shtunë kundër Italisë, kështu që futbollisti përfitoi për të bërë disa ditë pushime. Ai së bashku me partneren e tij, Georgina dhe katër fëmijët ka udhëtuar drejt Londrës.

Me këtë rast, futbollisti i ka lejuar vetes disa shpenzime të mëdha. Ai ka porositur në restorant dy shishe verë, të cilat kushtonin 31 mijë euro.

Sipas The Sun, futbollisti njohur i porositi pa u kursyer fare. Dëshmitarët në restorant treguan se Ronaldo së bashku me gruan dhe dy miq të tyre porositën dy shishet e verës, e para e llojit, Richebourg Grand Cru që kushton 20 mijë euro, ndërsa tjetra Pomerol Petrus 1982-shit që kushton 11 mijë euro.

Madje, sipas tyre, shishen e dytë nuk e përfunduan.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Të kujdesesh për lëkurën është një terapi më vete, por ndonjëherë kërkon shumë kohë.

Për të shkuar deri në Mars do të duhet gjysmë milioni dollarë.

Shkrimtari Josh Barry ka pësuar paralizë celebrale dhe ka kaluar nëntë vitet e fundit duke shkruajtur një libër autobiografi me hundë.

Sinqeriteti është një vlerë që vlerësohet gjithnjë e më shumë nga shoqëria.

Një pilot me gati 20 vjet eksperiencë fluturimi është filmuar duke fjetur në kabinën e tij, teksa ndihmësi  i tij e ka regjistruar këtë v

Pasi Tristan Thompson e tradhtoi Khloé Kardashian me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods, në rrjet kanë vërshuar me shpejtësi

Dukesha Meghan Markle organizoi dje festën e foshnjes që do të sjellë në jetë.

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë ndër çiftet që kanë një histori të gjatë dashurie, ato u fejuan gjatë vitit 2018.

Bebe Rexha ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Last Hurrah” ku duket më seksi se kurrë.

"Disney" ka qenë dhe vazhdon të jetë një nga produksionet më të njohura dhe të suksesshme kur bëhet fjalë për filmat vizatimorë.